20 wrz

Czyste powietrze – optymalne warunki latem i zimą

Klimatyzacja zapewnia odpowiednią temperaturę wnętrz niezależnie od panującej za oknem pogody czy pory roku. Latem optymalnie schładza powietrze, zimą z kolei pozwala na utrzymanie przyjemnej i komfortowej temperatury w pomieszczeniach. Jednak zastosowanie klimatyzacji  może zagwarantować nie tylko optymalne warunki termiczne wnętrza, ale również czyste powietrze, dzięki stosowanym w klimatyzatorach innowacyjnym systemom filtracji powietrza.

Zadbaj o optymalne warunki wnętrza

Klimatyzatory pozwalają na uzyskanie optymalnych warunków termicznych użytkowanych pomieszczeń, bez względu na warunki panujące na zewnątrz. Niemal wszystkie dostępne na rynku urządzenia oferują nie tylko tryb chłodzenia, ale również tryb ogrzewania. W ten sposób klimatyzator z powodzeniem może zostać wykorzystany również w okresie zimowym, jako uzupełnienie bądź alternatywa dla tradycyjnych źródeł ciepła oraz systemów grzewczych.

Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii, urządzenia optymalnie dostosowują tryb działania do aktualnych warunków. Co istotne, klimatyzatory oprócz wspomnianych trybów działania oferują szeroki wachlarz dodatkowych funkcji. Przede wszystkim, zdecydowana większość systemów zapewnia najwyższą jakość pracy przy zachowaniu niskiego poboru energii elektrycznej. W ten sposób zyskujemy nie tylko optymalne warunki termiczne użytkowanych wnętrz, ale również niskie koszty użytkowania oraz eksploatacji zastosowanego systemu.

Klimatyzatory Toshiba gwarancją czystego powietrza

Klimatyzatory marki Toshiba dają użytkownikom gwarancję nadmuchu najwyższej jakości czystego powietrza w swojej klasie. W urządzeniach producent wykorzystał innowacyjne filtry powietrza, które nie tylko wzmacniają możliwość uzyskania optymalnych temperatur w użytkowanych pomieszczeniach. Pozwalają one przede wszystkim na efektywną filtrację powietrza. Dzięki zastosowanym systemom zostaje ono  pozbawione wszelkiego typu drobnoustrojów, kurzu i innych pyłów zawieszonych. Co równie istotne, stosowane filtry są bardzo łatwe w wymianie, dzięki czemu jest ona możliwa do wykonania przez użytkownika we własnym zakresie. Wpływa to na zmniejszenie kosztów związanych z eksploatacją urządzenia.

Czyste  powietrze ma ogromny wpływ nie tylko na komfort przebywania w danym pomieszczeniu, ale także na stan zdrowia jego użytkowników. W lokalach, których przebywają małe dzieci, w tym także niemowlęta, alergicy, astmatycyosoby z chorobami dróg oddechowych bądź obniżonym stopniem odporności odpowiednio oczyszczone powietrze staje się bardzo istotną kwestią.

Marka Toshiba dysponuje urządzeniami wyposażonymi w innowacyjne systemy filtracji powietrza. Doskonałą propozycją staje się tutaj klimatyzator serii SHORAI.  Urządzenie wyposażone zostało w  filtry IAQ, zawierające ozon. W ten sposób powietrze nie tylko osiąga optymalną temperaturę dostosowaną do indywidualnych potrzeb użytkowników, ale także zostaje skutecznie oczyszczone z  drobnoustrojów, roztoczy, kurzu i innych zanieczyszczeń. Inną propozycją marki Toshiba, który zadba o najwyższą jakość powietrza w naszych wnętrzach jest klimatyzator serii DAISEIKAI 9.  Urządzenie posiada wbudowany jonizator plazmowy z samooczyszczającym się wymiennikiem. Zastosowany system filtracji nie tylko skutecznie oczyszcza powietrze z zanieczyszczeń, ale także absorbuje z niego dym i inne nieprzyjemne zapachy.

Urządzenia marki Toshiba wyposażone są w funkcję samooczyszczania, która redukuje ilość wilgoci w jednostkach wewnętrznych klimatyzatora. Zapobiega to przede wszystkim powstawaniu pleśni wewnątrz urządzenia, co przekłada się na zwiększenie jego wydajności. W ten sposób daje on gwarancję czystego i przede wszystkim bezpiecznego dla naszego zdrowia powietrza przez wiele lat.

Źródło: Clima Polska – klimatyzatory Warszawa, klimatyzatory Toshiba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *