12 wrz

Zabiegi kosmetyczno-pielęgnujące iS CLINICAL

Aby zabiegi kosmetyczno-pielęgnujące były profesjonalne, potrzebne są specjalistyczne preparaty tworzone pod ścisłą kontrolą z najlepszych surowców i z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, które zapewniają najwyższą jakość produkcji. Takie są preparaty marki iS CLINICAL. Jakie zabiegi kosmetyczne przeprowadza się z ich użyciem? Co warto wiedzieć o tej marce?

Preparaty do zabiegów kosmetyczno-pielęgnujących iS CLINICAL

Marka iS CLINICAL została stworzona przez firmę Innovitate Skincare. Misją tego amerykańskiego producenta jest łączenie nauki i piękna. To się udało, a iS CLINICAL jest tu najlepszym przykładem. Co specjaliści mówią o tej linii kosmetyków?

O jakości preparatów iS CLINICAL świadczy fakt, że korzystają z nich lekarze zajmujący się medycyną estetyczną, ale też przedstawiciele innych specjalności: onkologii czy dermatologii. Celem stworzenia tej linii kosmetyków była maksymalnie szybka regeneracja skóry – mówi nasz rozmówca z Przychodni Specjalistycznej High-Med.

Jakie produkty tej marki znajdują zastosowanie podczas zabiegów kosmetyczno-pielęgnacyjnych? Bardzo ważne są dwie maski terapeutyczne. Pierwsza, Intensive Resurfacing Masque, składa się z: ekstraktu trzciny cukrowej, kwasu cytrynowego, ekstraktu jabłkowego, witaminy A, witaminy B3 i kompleksu o działaniu przeciwutleniającym.

Druga maska nazywa się Rejuvenating Masque. Jej zadania to nawilżanie i łagodzenie. Stąd w składzie znalazły się: kwas hialuronowy, wyciąg z aloesu, ekstrakt rozmarynu, lukrecji, zielonej herbaty czy lukrecji.

Działanie masek wzmacniane jest przez sera i kremy. Zabiegi są nie tylko wysoce skuteczne, ale też niezmiernie przyjemne – a to za sprawą aromatów cynamonu i mięty.

Zabiegi kosmetyczno-pielęgnujące z użyciem preparatów iS CLINICAL

Przychodnia High-Med proponuje cztery zabiegi na twarz z użyciem preparatów iS CLINICAL. Są to: „Kompleksowe odmładzanie” („Ogień i Lód”), „Kompleksowe odświeżanie”,
„Promienne oczy” oraz „mikrodermabrazja”.

Zabieg „Kompleksowe odmładzanie” został nagrodzony przez amerykański magazyn „In Style” jako ulubieniec gwiazd już w 2005 roku. Sześć lat później otrzymał Prix de Beaute polskiego wydania magazynu „Cosmopolitan”. Polega na zastosowaniu obu masek iS CLINICAL jedna po drugiej, przy wsparciu kremów i ser. Czas trwania zabiegu waha się od 30 do 60 minut.

Zabieg „Promienne oczy” trwa 25 minut, o ile wykonywany jest osobno. Można go jednak łączyć z innymi zabiegami dla lepszego efektu. Redukuje opuchliznę i zasinienia, czyli największe bolączki wrażliwej skóry wokół oczu. Oprócz tego rozjaśnia skórę, nawilża ją i wygładza, przywracając młodzieńcze i lekkie spojrzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *