12 wrz

Działanie osocza bogatopłytkowego Regeneris

Nie od dzisiaj wiadomo, że piękny, młody wygląd wielokrotnie pomaga w odniesieniu sukcesu. Lubimy ludzi, którzy zachwycają nas swoją urodą, a jednocześnie sami chcemy tak wyglądać. Niestety, z biegiem lat nasza cera traci swoją młodzieńczą witalność i blask. Na szczęście możemy go odzyskać i znowu cieszyć się świeżym wyglądem, jeżeli zdecydujemy się na zabieg z osoczem bogatopłytkowym Reneneris.

Na czym polega zabieg z osoczem bogatopłytkowym Regeneris?

W gabinetach medycyny estetycznej możemy spotkać się z szeregiem zabiegów, a jednym z nich jest właśnie zabieg z osoczem bogatopłytkowym Regeneris. Osocze jest pozyskiwane w procesie wirowania, z krwi pacjenta pobranej bezpośrednio przed zabiegiem. W gabinecie zabiegowym lekarz pobiera niewielką ilość krwi żylnej, w ciągu kilku minut odwirowuje ją oddzielając erytrocyty oraz leukocyty od wartościowego osocza, a następnie śródskórnie albo podskórnie podaje gotowy preparat. Może wykorzystać do tego klasyczną mezoterapię, kaniule, czyli wenflony czy też wstrzyknąć osocze liniowo wzdłuż zmarszczek.

Sposób działania osoczabogato płytkowego Regeneris

Osocze bogatopłytkowe Regeneris jest skutecznym, a zarazem bezpiecznym preparatem, ponieważ uzyskuje się go z własnej krwi pacjenta. Dlatego ryzyko wystąpienia nietolerancji, alergii albo innych, niepożądanych komplikacji, jest niewielkie – komentuje nasz ekspert z Kliniki Chęciński w Warszawie. Działanie osocza polega na:

  • Pobudzeniu procesu regeneracji komórek, dzięki wykorzystaniu działania własnych czynników wzrostu oraz komórek macierzystych
  • Pobudzeniu procesów angiogenezy, czyli tworzenia nowych naczyń krwionośnych
  • Aktywowaniu działania komórek macierzystych
  • Pobudzaniu fibroblastów do wytwarzania kolagenu, odpowiadającego za jędrność i sprężystość skóry.

Kiedy przeprowadzić zabieg z osoczem bogatopłytkowym Regeneris?

Zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego Regeneris jest przeznaczony dla wszystkich osób, które chcą:

  • Ponownie cieszyć się młodym wyglądem, bez przeprowadzania inwazyjnych operacji
  • Odzyskać witalność skóry, która znowu będzie pełna blasku
  • Wygładzić drobne zmarszczki, z którymi nie mogły poradzić sobie stosowane dotąd kremy
  • Pożegnać się z nieestetycznymi cieniami pod oczami
  • A nawet – wyleczyć łysienie typu męskiego. Również z takimi przypadłościami osocze bogatopłytkowe Regeneris może sobie skutecznie poradzić.

Zalety zabiegu z osoczem bogatopłytkowym Regeneris

Osocze bogatopłytkowe Regeneris przynosi nadzwyczaj dobre efekty w odzyskiwaniu młodzieńczego wyglądu cery. Nie tylko wygładza skórę, ale rewitalizuje cerę, sprawiając, że jest bardziej elastyczna, lepiej ukrwiona i ma bardziej ujednolicony koloryt. Zabieg przyspiesza również gojenie ran i modeluje policzki, a jeżeli chcemy osiągnąć jak najlepsze rezultaty – należy powtórzyć serię zabiegów, zachowując odstęp od 1 do 4 tygodni pomiędzy kolejnymi wstrzyknięciami preparatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *